Penzion Family

Penzion FAMILY je ideálním místem pro Vaši dovolenou v Krkonoších

BAZÉN

i se zastřešením

GRIL

v zakryté pergole

HERNA

uvnitř penzionu

HŘIŠTĚ

pro děti i dospělé

penzion FAMILY

Zaměřujeme se na ubytování převážně rodin s dětmi, místo u nás najdou ale i páry nebo skupiny přátel. Snažíme se prostředí penzionu vést v klidné atmosféře a o své hosty pečujeme jak se jen dá.

Na přilehlé zahradě je prostorné dětské hřiště s pískovištěm, velikou trampolínou, houpačkou, domečkem a dalším vybavením. Máme i ping-pongový stůl a prostornou plochu, pro hraní míčových her nebo třeba badmintonu.

Venkovní bazén je zastřešený a umožňuje koupání i v nepříznivém počasí. Bazén má vnitřní osvětlení, takže se lze koupat i ve večerních hodinách.

Hned vedle dětského hřiště jsme pro Vás vybudovali samostatnou terasu s posezením, kde si s rodinou můžete v klidu opéct špekáčky a zaposlouchat se do šumění nedaleké řeky Úpy. 

Nově mají všichni hosté k dispozici malou společnou kuchyňku, kde se nachází čajová konvice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, nějaké hrnce, pánve a samozřejmě také potřebné talířky, hrníčky příbory a tak dále. Můžete si tak, když budete mít chuť klidně připravit něco k večeři a nemusíte nutně každý den navštěvovat restauraci.

Uvnitř penzionu se v mezipatře nachází dětská herna, ve které je posezení, všelijaké hračky a stavebnice a na zdi visí veliká LED TV s USB vstupen, kde můžete svým ratolestem ke hraní pustit i vlastní oblíbené pohádky. Na restauraci, kde probíhá snídaně je pak malý koutek, kde se mohou děti také zabavit.

Hned vedle hlavního vchodu na zahradu je vstup do pergoly, kde se nachází veliký gril, posezení, které ocení i početnější skupiny a venkovní bar. Ten je v letní sezóně samoobslužný 🙂 

Jsme připraveni i na ty, kteří svůj volný čas rádi tráví aktivně. Přímo v budově je k dispozici lyžárna, kam můžete odložit lyže, snowboardy a sáňky, máme zde výkonný sušák lyžařských bot a oblečení a zamykatelné skříňky. Pro letní sezónu je pak k dispozici kolárna v podobě garáže ke které máte klíček. Jsou zde stojany na kolo, takže svůj sportovní nástroj nemusíte opírat nikde o zeď.

Největší novinkou je u nás nově postavený menší welness v podobě FINSKÉ SAUNY až pro 6 osob a FINSKÉ VANY. Obě zařízení jsou určena pro letní i zimní provoz a krásně se v nich relaxuje. Příjemnou atmosféru doplní relaxační hudba a příjemné barevné led osvětlení celé plochy ve večerních hodinách.

CENÍK UBYTOVÁNÍ A SLUŽEB V PENZIONU FAMILY

Aktuální ceny vždy zjistíte v našem rezervačním formuláři. jakmile zadáte termín Vašeho příjezdu, a kolik Vás přijede, uvidíte, jaké jsou dostupné možnosti a kolik stojí základní ubytování.

Pokud cestujete s dětmi, nezapomeňte si je zadat ve formuláři v seznamu hostů na pokoji, který jste si vybrali. Na děti se mohou vztahovat speciální akce a slevy.

Ceny za ubytování se Vám zobrazují vždy se zahrnutými poplatky městu. Nic dalšího u nás neplatíte.

Pokud je dostupné stravování, můžete si ho přidat při rezervaci.

Pokud jste od Nás obdrželi nějaký slevový kód, nezapomeňte ho zadat do políčka SLEVOVÝ KÓD úplně nahoře(ikonka dárku), cena se Vám pak automaticky přepočítá.

1x

dvoulůžkový

2x

třílůžkový

3x

čtyřlůžkový

1x

pětilůžkový

2x

apartmány

Ubytovat se je možné od 15:00 do 19:00 a opustit penzion poslední den do 10:00. Po domluvě je možné ubytovat se i v pozdějších hodinách – zašleme Vám kód k trezoru, kde si vyzvednete klíče.
Cena ubytování zahrnuje DPH 15%.

Cena pokojů se může lišit dle aktuální nabídky, nebo zadaných slevových kuponů.

-1- Dvoulůžkový pokoj

2 osoby

_DSC0063

-2- Třílůžkový pokoj 

3 osoby

-3- Třílůžkový pokoj s palandou

 3 osoby

-4- Čtyřlůžkový pokoj

4 osoby

-5- Pětilůžkový pokoj FAMILY (2 ložnice)

 5 osob

-6- Čtyřlůžkový pokoj SUITE
(2 ložnice)

4 osoby

-7- ČTYŘLŮŽKOVÝ POKOJ SUITE
(2 LOŽNICE)

4 osoby

-8- Apartmán DeLuxe (2 ložnice, kuchyňka)

 8 osob

-9- Apartmán MEZONET DeLuxe (3 ložnice, kuchyňka)

9 osob