Tipy na výlety

Tipy na výlet

Dozvíte se spoustu zajímavých informací o dějinách těžby zlata, mědi, arseniku a uhlí v Krkonoších. Dostanete se na tajemná i krásná místa, o kterých jste, třebaže rodáci, možná vůbec nevěděli. Probudí se ve vás touha poznávat minulost našeho kraje a život lidí, kteří tu žili před námi. Možná potkáte i Rýbrcoula, nebo nějakou jinou lesní bytost.

ikona_f

Pro děti i dospělé

Dějiny těžby v Krkonoších

Zaměřujeme se na ubytování převážně rodin s dětmi, místo u nás najdou ale i páry nebo skupiny přátel. Snažíme se prostředí penzionu vést v klidné atmosféře a o své hosty pečujeme. 

Na přilehlé zahradě je prostorné dětské hřiště s pískovištěm, velikou trampolínou, houpačkou, domečkem a dalším vybavením. Máme i ping-pongový stůl a prostornou plochu, pro hraní míčových her nebo třeba badmintonu.

Venkovní bazén je zastřešený a umožňuje koupání i v nepříznivém počasí. Bazén má vnitřní osvětlení, takže se lze koupat i ve večerních hodinách.

Hned vedle dětského hřiště jsme pro Vás vybudovali samostatnou terasu s posezením, kde si s rodinou můžete v klidu opéct špekáčky a zaposlouchat se do šumění nedaleké řeky Úpy. 

Nově mají všichni hosté k dispozici malou společnou kuchyňku, kde se nachází čajová konvice, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, nějaké hrnce, pánve a samozřejmě také potřebné talířky, hrníčky příbory a tak dále. Můžete si tak, když budete mít chuť klidně připravit něco k večeři a nemusíte nutně každý den navštěvovat restauraci.

 Největší novinkou je u nás nově postavený menší welness v podobě FINSKÉ SAUNY až pro 6 osob a FINSKÉ VANY. Obě zařízení jsou určena pro letní i zimní provoz a krásně se v nich relaxuje. Příjemnou atmosféru doplní relaxační hudba a příjemné barevné led osvětlení celé plochy ve večerních hodinách.